Ułatwienia dostępu

Skip to main content

Komuniakty - awarie i wylączenia

Awaria na sieci kanalizacyjnej - Kiełczów

Zakład Usług Komunalnych sp. z o.o. informuje, że w związku awarią na sieci kanalizacyjnej w dniu 13.06.2024 r. w godzinach 8:00÷15:00 zmianie ulegnie organizacja ruchu w miejscowości Kiełczów. Zamknięty zostanie wjazd od ul. Wrocławskiej na ulicę Słoneczną, wjazd możliwy będzie jedynie od ul. Południowej.  Szkic zamknięcie drogi.jpg Za utrudnienia przepraszamy!

Więcej…Awaria na sieci kanalizacyjnej - Kiełczów

Przerwa w dostawie wody - Piecowice

Zakład Usług Komunalnych sp. z o.o. informuje, że w związku z pracą na sieci wodociągowej w dniu 13.06.2024 r. w godzinach 8:30÷14:30 w miejscowości Piecowice, ul. Lawendowa, Leśna, Tulipanowa nastąpi przerwa w dostawie wody. Jednocześnie zawiadamiamy, że czas przerwy w dostawie wody oraz zakres wyłączenia mogą ulec zmianie. Za utrudnienia przepraszamy!

Więcej…Przerwa w dostawie wody - Piecowice

Przerwa w dostawie wody - Długołęka

Zakład Usług Komunalnych sp. z o.o. informuje, że w związku z pracą na sieci wodociągowej w dniu 07.06.2024 r. w godzinach 9:30÷14:30 w miejscowości Długołęka, ul. Kalinowa nastąpi przerwa w dostawie wody. Jednocześnie zawiadamiamy, że czas przerwy w dostawie wody oraz zakres wyłączenia mogą ulec zmianie. Za utrudnienia przepraszamy!

Więcej…Przerwa w dostawie wody - Długołęka